Login   |   Register
This is another brief example!

My Profile

   Minimize
Profile Avatar
ubezper
*******
*******, ******* *******
*******
******* ******* *******

Ja niestety zawiodłem się bardzo na usługach polskich biur podróży po tym jak musiałem wracać z Frankfurtu taksówką do Katowic, ponieważ przyleciałem i miałem tylko 30min, żeby zdążyć na lot do Katowic - co było niemożliwe biorąc pod uwagę wielkość lotniska, czas stracony wychodzeniem z samolotu, jechanie busem.
Ubezpieczenie KL-kosztów leczenia
Już wtedy nie wróżyłam Itace przyszłości, wybrałam dobrze prosperujące przynajmniej od 20 lat zagraniczne BP. Dziwię się nieodmiennie ludziom, że wchodząc na strony reklamowe biur podróży nie konfrontują obrazków i opinii a/ na stronie hotelu, b/ na stronach podróżniczych zwłaszcza anglojęzycznych.
Zawsze w takich wypadkach trzeba umiejętnie i precyzyjnie opisać szkodę, zgrabnie wpisując się w warunki ubezpieczenia - zakładam ze ubezpieczenie obejmowało np. tylko udział osób trzecich - a więc piszesz że ktoś ci go wytrącił z ręki na mieście i już.
Ubezpieczenie podróżne AXA
Jednorazowe Standardowe ubezpieczenie podróżne od jednego dnia do jednego roku.  Ubezpieczenie kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków w czasie służbowych podróży zagranicznych pracowników Kancelarii Senatu oraz osób delegowanych przez Kancelarię Senatu oraz ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków zespołu konwojującego wartości pieniężne.